Zonky zlepšuje podmínky pro půjčky

Zonky zlepšuje podmínky pro půjčky

by chvostik 16 Březen 2021 0 comments
zonky nově

Zonky navyšuje maximální objem půjčky a prodlužuje splatnost. Aktuálně je možné si půjčit 20 000 - 900 000 Kč a splácet 12 měsíců až 10 let. Aktuálně můžete dostat sazbu mezi 2,99% až 19,99%, díky níže uvedenému poplatku za vyřízení úvěru je RPSN o něco vyšší.

Dlužník může splácet každý měsíc tolik, kolik zvládne. Je tedy na vás, kolik budete měsíčně splácet a za jak dlouho půjčku splatíte. Minimálně musíte posílat každý měsíc tolik, jakou máte splátku ve smlouvě, ale maximum není omezené, takže půjčku můžete splatit kdykoliv a bez sankce.

Nevýhodou je počáteční poplatek 2% za sjednání, vše ostatní ale máte zdarma a jak je uvedeno výše, splatit můžete kdykoliv a bez sankce. Jako investor na Zonky mohu potvrdit, že i přes vstupní poplatek je Zonky oblíbené mezi dlužníky. Je spousta dlužníků, kteří si berou půjčku na Zonky opakovaně a splácí předčasně. Oproti bance, kde musíte s bankéři komunikovat, aby vám mimořádné splátky odečetli z dluhu, tak u Zonky se odečítá mimořádná splátka automaticky - přepočítá se hned vaše dlužná částka a tím pádem i úroky. Mimořádnou splátkou nesnižujete splátky na další měsíce, stále musíte platit minimální splátku podle smlouvy, ale zkracujete si tím splatnost úvěru a zároveň snižujete úroky, které ještě budete muset zaplatit.

Zkusit si půjčku na Zonky můžete na tomto odkazu nebo mi zavolejte/napište a sepíšu s vámi žádost osobně.

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč.